Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Archivace meteoaktualit

Vítejte na stránce fotomrakstormforecast.wbs.cz v sekci Archivace meteoaktualit

 

 

 

 


 

       8.5.2011   Po celý týden se očekávájí letní teploty.Místy budou dosahovat až +27C zejména ke konci týdne.Polojasnou oblohu vystřídají na některých místech od středy i možné přeháňky a bouřky.Více bouřek a přeháněk přijde pravděpodobně o víkendu.

 


 5.5.2011> Již  v  pátek začne  počasí  připomínat  opět jaro.Teploty  budou  sice i o víkendu po ránu kolem  nuly  ale odpoledne  už  budou stoupat až k +20C.Tepleji bude v  jihozápadních Čechách o proti SV části Čech.Srážek se příliž neočekává ale koncem týdne nejsou vyloučeny přeháňky.

 


1.5.2011  .Tento týden  nás  čeká zpočátku chladnější a proměnlivější počasí.Očekáváme občasné přeháňky a místy  i polojasnou oblohu.Teploty  ale  budou o proti  minulým dnům nižší  a  zejména ve  středu  nepřesáhnou  ani  +14C.Na  horách  může ve  středu přechodně i sněžit!V závěru týdne  se začne pozvolna oteplovat.


29.4.2011. Sobota  bude zpočátku  polojasná.Během  dne  se  přidají přeháňky místy  i  bouřky.Bouřky mohou být  i  intenzivní!Od  neděle  ubude oblačnosti i  srážek ale teploty lehce klesnou k hodnotám kolem +15C


26.4.2011  Počasí bude  tento  týden  ve  znamení oblačné oblohy místy  přechodně polojasno zejména koncem týdne.Budou se občas vyskytovat přeháňky koncem týdne opět i možnost bouřek.Oteplovat se začne již ve středu a od čtvrtka se  budou teploty pohybovat kolem +20C.Víkend bude obdobný.  


23.4.2011-Od neděle přibude více oblačnosti zpočátku na východ Čech postupně zejména v pondělí i na ostatní území.Přidají se přeháňky a nejsou vyloučeny  i bouřky.Nejvíce pravděpodobně v pondělí.Teplo ale zůstane  i když ne takové jako 23.4.11( v sobotu) kdy se teploty dostaly až nad +23C.Stále to bude ale kolem +20C.Skončí tak místy suché období i když ne všude!V noci na pondělí může i v Beskydech vytrvale a intenzivně pršet.


 

21.4.2011 Víkend  bude ve  znamení  jasné  až  polojasné  oblohy.Teploty  budou  letní  a  na některých místech  vyšplhají až  přes +25C! .Již v  neděli a  v  pondělí se  můžou  objevit i  první lokální přeháňky  či  bouřky!Pujde však jen o ojedinělý  jev a  tak  sucho bude i nadále pokračovat.

Diskuse Fotomrak.

 


 17.4.2011: Čeká nás velice teplý a jasný týden.Až do pátku očekáváme spíše polojasno jen přechodně zejména na Moravě oblačno.Teploty pujdou již od pondělí nad +20C přičemž maxima se dostanou ve středu a ve čtvrtek až na +25C ojediněle i více.Rána a noci budou stále chladná.Teploty se budou pohybovat jen kolem +5C. 

Diskuse Fotomrak.


Stručně 15.4.2011

  Počasí se  začne vylepšovat  již o víkendu.To pravé  "ořechové" počasí  tedy  s  příchutí  jara  přijde  už na  počátku příštího týdne.Teploty  začnou postupně  šplhat  k  + 20C  a  více. Na horách začne  rychle  odtávát  sníh..Srážek  se  příliž neočekává

Diskuse Fotomrak.


TOPlist